[ZPRÁVY] Binance US by mohlo být spuštěno do dvou měsíců – Padli jsme pod 10 000 dolarů – bylo to naposled?

0
zprávy news

Binance US by mohlo být spuštěno do dvou měsíců – Padli jsme pod 10 000 dolarů – bylo to naposled? – Až 80 % občanů Kolumbie má v plánu investovat do kryptoměn – EU bude měnit zákony vůči kryptoměnám – Hrozí nová vlna hacknutí a útoků? – Jsou predikce o blížící se krizi přehnané?

Binance US by mohlo být spuštěno do dvou měsíců

O seznamu 30 kryptoměn, které by mohly být na kryptoměnové burze Binance US, jsme se podělili již v nedávných zprávách. Nešlo samozřejmě o žádné velké překvapení, protože na seznamu 30 kryptoměn byly samé „velké kalibry“. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Tether nebo Cardano. Všechny tyto kryptoměny (a pravděpodobně 25 dalších) budete moci obchodovat, pokud se nacházíte v Americe. Už od listopadu by se podle CEO burzy Binance, Changpenga Zhaa, mohlo oficiálně spustit obchodování na burze Binance US.

Pokud vás toto téma zajímá více, doporučuji prohlédnout si tento článek: coindesk.com

Padli jsme pod 10 000 dolarů – bylo to naposled?

Už zhruba týden nás Bitcoin překvapuje svou poměrně medvědí náladou. Od minulého úterý padl BTC téměř o více než 2 500 dolarů. Několik indikátorů naznačuje, že tento pád pod 10 000 dolarů by mohl být tím posledním. Avšak na druhé straně jsou obchodníci, kteří říkají, že aktuálně pouze směřujeme ke hranici 8 000 dolarů. Co je tedy pravda? To samozřejmě nikdo nemůže vědět, protože nikdo nemá křišťálovou kouli. Avšak dnes už jsme na tuto tématiku připravili jeden článek. Ten najdete v odkazu dole.

Více o tomto tématu si můžete přečíst v našem článku na tomto linku: k-mag.cz

Až 80 % občanů Kolumbie má v plánu investovat do kryptoměn

No, vypadá to už tak, že Jižní Amerika má celoplošně problémy se svými oficiálními státními měnami. Venezuela, Argentina a nejnověji aktuálně i Kolumbie mají poměrně velké problémy s inflací (a hyperinflací). Právě proto by se mohli občané dívat právě na investici do jiných, alternativních aktiv. Měli by si tak chránit svůj majetek před velkým znehodnocením. I to uvedli podle průzkumu občané Kolumbie jako jeden z důvodů, proč by mohli investovat do Bitcoinu a jiných kryptoměn. Dokonce až 50 % mladých lidí už do kryptoměn investovalo a velká část občanů nevylučuje to, že se k takové investici uchýlí opět.

Pokud vás toto téma zajímá víc, podívejte se na tento link: cointelegraph.com

EU bude měnit zákony vůči kryptoměnám

Nic příjemného. Ani zdaleka. Nikdo (z řad kryptoměnových nadšenců) totiž nebude preferovat změny, které má EU v plánu implementovat. V Německu například hrozí, že zákony, které jsou navrženy, by mohly zcela zruinovat kryptoměnové burzy. V Česku zase mohou hrozit extrémně vysoké pokuty za porušení různých předpisů a zákonů. No a ve Francii budete muset mít speciální licence. Samozřejmě, že v různých jiných zemích je to opět jiné, avšak v EU to aktuálně vypadá na ne zcela příznivé podmínky pro kryptoměny. Tedy samozřejmě kromě výjimek jako Malta, Estonsko nebo Litva.

Více si můžete přečíst v našem článku na tomto linku: k-mag.cz

Hrozí nová vlna hacknutí a útoků?

Nepochybně jste si všimli, že v posledních pár týdnech bylo poměrně dost úniků soukromých dat, KYC hacků (některé z nich však mohly být podfuk) a útoků na osobní informace. No a podle následujícího hackera by to všechno mohlo teprve začít. Dokonce se daný hacker vyjádřil, že má jít pouze o jakési zahřívání a rozcvičku před tím, co bude následovat. No a o koho to jde? „Daný hacker“ by měl být ten, kterému se mělo podařit zaútočit na burzu Binance, ze které měl dostat KYC. Sám se vyjádřil, že by brzy mohlo dojít k dalším útokům na osobní údaje uživatelů různých burz.

Více detailů o burze Binance, ale i varování od daného hackera si můžete prohlédnout zde: cointelegraph.com

Jsou predikce o blížící se krizi přehnané?

V poslední době se to negativními predikcemi o krizi pořádně hemží. Přibývají stále nové a nové, které jsou založené na různých grafech, poklesech trhů, zpomalování ekonomiky nebo na hrozbě o obchodní válce. Avšak ne všechno musí být tak tragické. Tedy minimálně podle Mohameda El-Eriana, hlavního ekonomického poradce pro Allianz. Ten se vyjádřil, že aktuální propady trhů a různé poklesy nemusí říkat vůbec nic o stavu celkové ekonomiky. Myslí si, že ekonomika si obecně vede dobře a trhy budou celkově velmi volatilní.

Více se můžete dočíst, pokud kliknete na následující odkaz: ccn.com

Co číst dál?

Odkud se bere hodnota zlata – Vzhled opravdu někdy hraje roli

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Marek F.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno